O Łyżwomanii

"Chcemy podzielić się z Wami pasją do łyżwiarstwa i aktywnego stylu życia"

O Łyżwomanii -zespółŁyżwomanię założyły dwie zakochane pary, które swoje drugie połowy poznały na lodowisku. Dlatego, jazda na łyżwach jest dla nas czymś więcej niż sportem.

Ponadto, Alina i Jerzyk są współtwórcami działającej do poprzedniego sezonu w Warszawie szkółki IcePlay. Wiola i Krzysztof prowadzą promującą ten sport stronę www.kieruneklod.pl.

Uczymy rekreacyjnej jazdy na łyżwach, bo sami jesteśmy łyżwiarzami amatorami, choć na zawodowym poziomie: Alina i Jerzyk startują w zawodach dla amatorów w konkurencji par sportowych. W Polsce są obecnie trzy takie pary i czekamy na więcej!  Może ktoś z Was dołączy?

Jesteśmy pasjonatami, dlatego uczymy z dużym zaangażowaniem i w przyjaznej atmosferze. Nie ograniczają nas reguły znane z tradycyjnych klubów sportowych, więc na bieżąco dostosowujemy ćwiczenia do poziomu i potrzeb naszych kursantów.

Skupiamy się na solidnych podstawach bezpiecznego poruszania się po lodzie, a dla osób, które je opanują, proponujemy naukę elementów jazdy figurowej lub kroków i trików freestylowych. Posiadany sprzęt też nie stanowi ograniczenia. Nasi instruktorzy uczą jazdy zarówno na łyżwach  figurowych, jak i hokejowych. Z chęcią też doradzimy jakie łyżwy wybrać, aby jazda była prawdziwą przyjemnością.

Naukę jazdy na łyżwach można rozpocząć lub udoskonalić w każdym wieku! Na nasze zajęcia grupowe lub lekcje indywidualne zapraszamy zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe.

Jako jedyni w Polsce oferujemy także zajęcia „Fitness na łyżwach” dedykowane dla osób, które chcą przebrnąć przez zimę w znakomitej kondycji i bez utraty atrakcyjnej sylwetki.  

Naszym celem jest także popularyzacja tej wciąż niedocenianej formy aktywności. Za pośrednictwem strony www.kieruneklod.pl i portali społecznościowych, chcemy dzielić się wiedzą oraz zachęcać do uprawiania łyżwiarstwa także tych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w naszych zajęciach.

Do zobaczenia na tafli!