O Łyżwomanii

"Chcemy podzielić się z Wami pasją do łyżwiarstwa i aktywnego stylu życia"

O Łyżwomanii -zespółŁyżwomanię założyły dwie zakochane pary, które swoje drugie połowy poznały na lodowisku. Dlatego, jazda na łyżwach jest dla nas czymś więcej niż sportem.

Uczymy rekreacyjnej jazdy na łyżwach, bo sami jesteśmy łyżwiarzami amatorami, choć na zawodowym poziomie: Alina i Jerzyk startują w zawodach dla amatorów w konkurencji par sportowych. W Polsce są obecnie trzy takie pary i czekamy na więcej!  Może ktoś z Was dołączy? Wiola i Krzysztof prowadzą promującą ten sport stronę www.kieruneklod.pl.

Jesteśmy pasjonatami, dlatego uczymy z dużym zaangażowaniem i w przyjaznej atmosferze. Nie ograniczają nas reguły znane z tradycyjnych klubów sportowych, więc na bieżąco dostosowujemy ćwiczenia do poziomu i potrzeb naszych kursantów.

Skupiamy się na solidnych podstawach bezpiecznego poruszania się po lodzie, a dla osób, które je opanują, proponujemy naukę elementów jazdy figurowej lub kroków i trików freestylowych. Posiadany sprzęt też nie stanowi ograniczenia. Nasi instruktorzy uczą jazdy zarówno na łyżwach  figurowych, jak i hokejowych. Z chęcią też doradzimy jakie łyżwy wybrać, aby jazda była prawdziwą przyjemnością.

Naukę jazdy na łyżwach można rozpocząć lub udoskonalić w każdym wieku! Na nasze zajęcia grupowe lub lekcje indywidualne zapraszamy zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. 

Naszym celem jest także popularyzacja tej wciąż niedocenianej formy aktywności. Za pośrednictwem strony www.kieruneklod.pl i portali społecznościowych, chcemy dzielić się wiedzą oraz zachęcać do uprawiania łyżwiarstwa także tych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w naszych zajęciach.

Od 2021 roku Szkółkę Łyżwomania prowadzi para trenerów Anna i Vasili Kryccy.


Do zobaczenia na tafli!