Lekcje indywidualne – dzieci

Lekcje indywidualne nauki jazdy na łyżwach to najszybszy i najbardziej efektywny sposób na opanowanie jazdy na łyżwach, choć niektóre dzieci oczywiście chętniej i szybciej będą uczyły się w grupie.

Najczęściej trzy do pięciu lekcji indywidualnych wystarczy, by dziecko nauczyło się swobodnie odpychać na łyżwach i rodzice mogli bez obaw zostawić je samo na tafli. Zwykle, podczas tych kilku lekcji, dzieci uczą się również pokonywania slalomu i swobodnych zmian kierunku jazdy oraz hamowania, jazdy do tyłu i piruetów na dwóch nogach*. Proponujemy Państwu lekcje indywidualne opłacane pojedynczo lub pakiety właśnie trzech lub pięciu zajęć indywidualnych  – wtedy, przy opłaceniu kilku lekcji z góry cena jest niższa.

Na lekcje indywidualne można umawiać się z naszymi instruktorami na praktycznie każdym lodowisku w Warszawie i w dogodnych godzinach. Zapraszamy od listopada!

* tempo uczenia się poszczególnych dzieci jazdy na łyżwach jest bardzo różne. Czasami już po jednej lekcji dzieci śmiało odpychają się na lodzie, natomiast ostrożne dzieci i po pięciu lekcjach dość zachowawczo poruszają się po tafli. Te najostrożniejsze dzieci mają za to większą potrzebę wypracowania dobrych nawyków podczas jazdy i gdy już jeżdżą, robią to bardzo bezpiecznie. W podjęciu decyzji o tym, ile lekcji zaplanować dla dziecka, prosimy kierować się Państwa obserwacjami z przyswajania przez dziecko innych umiejętności ruchowych.

Prywatne lekcje grupowe dla 2 i więcej osób

Organizujemy lekcje indywidualne dla dwóch i więcej osób, np. dla rodzeństwa, calej rodziny lub grupy znajomych. Prowadzimy je podczas ślizgawek publicznych, możemy zorganizować je na praktycznie każdym lodowisku i w dogodnych godzinach. Ceny takich zajęć znajdą Państwo w zakładce Cennik.