Cennik

Nauka jazdy – lekcje indywidualne

Informacje dodatkowe

Bilet wstępu na lodowisko osoba ucząca się kupuje we własnym zakresie. Podobnie jest z wypożyczeniem łyżew, jeśli nie posiada własnego sprzętu.

Wszystkie lekcje indywidualne (także dla większej liczby osób) odbywają się podczas publicznych ślizgawek na ogólnodostępnym lodzie. W przypadku lekcji grupowych instruktorzy zasugerują miejsca i godziny, w których na publicznych ślizgawkach będzie wystarczająco miejsca do przeprowadzenia zajęć.

Nauka jazdy – zajęcia grupowe

Informacje dodatkowe

Osoby biorące udział w zajęciach grupowych na Torze Stegny na Mokotowie nie kupują biletu wstępu na ślizgawkę – nasze zajęcia odbywają się przed pierwszą ślizgawką i nie byłoby nawet możliwości kupienia takiego biletu. Informację podajemy, by rozwiać wszelkie wątpliwości.

Niestety podczas naszych zajęć nie działa wypożyczalnia sprzętu. Prosimy o zaopatrzenie się na zajęcia w swoje łyżwy.

Karnetu 4-zajęciowy jest ważny przez 5 tygodni, jedną nieobecność można odrobić na zajęciach w kolejnym tygodniu po zakończeniu ważności karnetu – za wyjątkiem sytuacji, gdy nieobecność nastąpi na ostatnich zajęciach w sezonie. Wtedy niestety zajęć nie będzie można odrobić.

Karnet 8-zajęciowy jest ważny przez 10 tygodni, dwie nieobecności można odrobić na zajęciach w kolejnych dwóch tygodniach po zakończeniu ważności karnetu – za wyjątkiem sytuacji, gdy nieobecności nastąpią na przedostatnich i ostatnich zajęciach w sezonie.