Nasz Zespół

Alina Demidowska-Świniarska

alinaAktywistka na rzecz polepszenia sprawności fizycznej i przeciwdziałania chorobom układu ruchu. W biurach organizuje użyteczne warsztaty z ergonomii pracy – www.wiemjakcwiczyc.pl  oraz szerzy wiedzę o tym, jak przywrócić prawidłową postawę ciała. Oprócz prowadzenia Łyżwomanii jest współzałożycielką MKS Rewia Warszawa, www.rewiawarszawa.pl, pierwszego w Polsce klubu sportowego prowadzącego całoroczne zajęcia z jazdy figurowej na rolkach i wrotkach. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kiedyś bankowiec, teraz marketingowiec i po godzinach – przedsiębiorca, instruktorka łyżwiarstwa figurowego, pilatesu i nordic walking. Pierwsze kroki na łyżwach postawiła, gdy miała 20 lat. Obecnie startuje w zawodach amatorów w parze sportowej z mężem Jerzym. Razem pokazują, że łyżwiarstwo nawet na poziomie sportowym, zawodników-amatorów jest dostępne praktycznie dla każdego i w każdym wieku.

 

Jerzy Świniarski

jerzyPrzygodę z łyżwami zaczął w trakcie studiów na Politechnice Warszawskiej. Po  naukach jazdy solo obrał ścieżkę łyżwiarstwa figurowego w parze sportowej z Aliną. "To dyscyplina, gdzie spirale śmierci, ryzykowne podnoszenia, wysokie wyrzucane skoki i bliskość płoza partnerki – twarz partnera są na porządku dziennym" – wyjaśnia. I to go w tym sporcie właśnie zafascynowało. Na co dzień Jerzy pracuje jako programista iOS. Natura inżynierska zmusza go do bycia dokładnym w jeździe na łyżwach, choć nie traci przy tym fantazji wykonywanych ruchów. Ze swoich zajęć nie wypuszcza bez solidnych podstaw jazdy, niezbędnych zarówno przyszłym łyżwiarzom figurowym, jak i sympatykom stabilnej jazdy hokejowej. Uczy podstaw jazdy i jazdy figurowej, jest instruktorem łyżwiarstwa figurowego.

 

Agnieszka Rasińska

Instruktorzy ŁyżwomaniiInstruktor łyżwiarstwa figurowego. Przez wiele lat reprezentowała Polskę na arenie europejskiej. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć na lodzie. Agnieszka ukończyła Akademię Muzyczną Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca – specjalność: Rytmika, Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny o kierunku Taniec Jazzowy. Przez wiele lat pobierała lekcje tańca klasycznego u najlepszych tancerzy w Polsce, jak i za granicą. Oprócz Polski, łyżwiarstwo trenowała w USA, Kanadzie, Rosji i Francji. Swoje wykształcenie wykorzystuje w pracy z łyżwiarzami wyczynowymi, jak i amatorami, młodzieżą, dorosłymi i dziećmi – nie tylko na lodzie, ale i w przedszkolach. Pogodna osoba o dużej cierpliwości i pasji do tego, co robi.

 

Janina Witulska

janinaEnergiczna i kreatywna studentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, łyżwiarka, sympatyczka wszelkich zajęć fitness – od zumby po crossfit. Dla Janiny nie ma rzeczy niemożliwych! Bije od niej niesamowity entuzjazm, który szybko udziela się osobom, z którymi współpracuje. Wymagająca wobec siebie, ale też wobec podopiecznych, którym przekazuje wiedzę i umiejętności. Przy tym jest wesoła, radosna, obdarzona ogromnymi pokładami empatii, dzięki czemu treningi z nią, choć wymagające, są przede wszystkim budującym i przyjemnym doświadczeniem. Prowadzi Fitness na łyżwach.

 

 

Piotr Skibiński

Instruktor freestyle"u na łyżwachOd zawsze chciał jeżdzić na łyżwach i od zawsze szczególnie interesował go freestyle. Kiedy czuje lód pod nogami, dostaje zastrzyku pozytywnej energii i chęci nie tylko do jazdy na łyżwach, ale też uczenia jej innych. W Łyżwomanii prowadzi kursy z freestyle'u i nauki podstaw jazdy. Swoim zapałem, uporem i konsekwencją pragnie zarażać wszystkich, swoich kursantów. Poza uprawianiem freestyle'u na łyżwach pasjonuje go fotografia artystyczna i nagrywanie filmów. Prowadzi własną firmę zajmującą się fotografią portretową i ślubną www.skibinskifotografia.pl

 

 

Konrad Marciniak

Instruktor freestyle'u na łyżwach Interesuje się motoryzacją oraz szeroko pojętym sportem, przede wszystkim piłką nożną, rolkarstwem i oczywiście łyżwiarstwem z naciskiem na hokej oraz freestyle. Konrad jest niezwyle cierpliwym i dokładnym instruktorem, który docenia u swoich kursantów wytrwałość w dążeniu do celu. Treningi z Konradem to także dobra zabawa, która jest nieodłącznym elementem jego zajęć.

 

 

 

Luiza Gąsiorowska

Instruktorka jazdy na łyżwach dzieciJej specjalnością jest praca z dziećmi. Luiza jest osobą energiczną, bardzo lubianą przez najmłodszych, która z przyjemnością zarazi malucha pasją do łyżwiarstwa. Na co dzień studiuje inżynierię kosmiczną i satelitarną, jest pełna dobrych pomysłów, co przekłada także na zajęcia na lodzie. Uczy podstaw jazdy.